6 Ushqime që ju Mbajnë të Hidratuar

6 Ushqime që ju Mbajnë të Hidratuar

Kastravecat – përbëhen nga 96% ujë;

Kungujt – përbëhen nga 95% ujë;

Domatet – përbëhen nga 94% ujë;

Shalqi – përbëhet nga 92% ujë;

Luleshtrydhet – përbëhen nga 92% ujë; dhe

Ananasi – përbëhet nga 87% ujë.

Shtojini në dietën tuaj dhe nuk do të ndiheni i etur, përkundrazi do të keni edhe disa vitamina më shumë.

Ndani me miqtë tuaj:Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial