Pse duhet të hani mjaltë me hudhër me stomakun bosh

Pse duhet të hani mjaltë me hudhër me stomakun bosh

Jemi zyrtarisht në stinën e virozave dhe nëse doni të shpëtoni nga antibiotikët, po ju japim një recetë të thjeshtë, zbatimi i së cilës për pak kohë bën mrekulli në organizëm.

Përveç kësaj, nëse konsumoni përbërjen e mëposhtme, ashtu siç vepronin edhe romakët e lashtë, do të shpëtoni nga:

Problemet gastrointensinale;

Përmirësoni qarkullimin e gjakut;

Forconi imunitetin;

Luftoni mykun në trup;

Ulni rrezikun e sëmundjeve të zemrës; dhe

Rregulloni kolesterolin.

Përbërësit

3 thelpinj hudhër të qëruar;

1 lugë gjelle mjaltë organic.

Përgatitja

Përziejini mirë dy ingredientët dhe konsumojeni përbërjen e arritur gjatë gjithë ditës.

Ndani me miqtë tuaj:Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial