Pija që ju ‘Zhduk’ Celulitin Para Verës

Pija që ju ‘Zhduk’ Celulitin Para Verës

Mund të merrni shumë masa për të përmirësuar pamjen para se të zhvisheni në plazh, por kjo që po ju sugjerojmë nuk është e kushtueshme, por e shijshme.

Një pije e tillë është provuar se redukton celulitin e ri dhe atë të vjetër, tek e fundit, nuk ju kushton ta provoni.

Përbërësit

1 Kastravec;

2 degë selinoje;

Pak xhinxher (sipas dëshirës)

Lëngu i 1 limoni;

½ tufë majdanoz.

Përgatitja

Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe grijini sa të krijoni një masë homogjene. Nëse nuk ju pëlqen trashësia, shtojini pak ujë.

Mundohuni ta konsumoni 3 herë në javë.

Ndani me miqtë tuaj:Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial